يکشنبه ٠١ مهر ١٣٩٧ EN | عربی
صفحه اصلی دانشگاه | خانه
  • پروژ ه های در دست احداث دانشکده کشاورزی
    1 . ساختمان آموزشی 26 کلاسه در سه طبقه 2 . ساختمان آزمایشگاهی دانشکده کشاورزی 3 . گلخانه های تحقیقاتی با آخرین تکنولوژی روز 4 . تجهیز دامداری دانشکده کشاورزی

  • احداث گلخانه های تحقیقاتی با آخرین تکنولوژی روز

  • بهار دانشکده

  • طبیعت دانشکده

  • آزمایشگاه سم شناسی
    سم شناسی  چاپ        ارسال به دوست

پروژ ه های در دست احداث دانشکده کشاورزی

 

 

 

1. ساختمان آموزشی 26 کلاسه در سه طبقه

این ساختمان آموزشی همزمان با ساخت ساختمان آزمایشگاه ها درابتدای سال 1395 به مساحت 2450 متر مربع در دولت یازدهم ( تدبیر و امید) کلنگ زنی شد که دارای 26 کلاس درس در سه طبقه همراه با سرویس های بهداشتی که حدوداً پیشرفت 85 درصدی داشته و در شرف اتمام می باشد که امید است با افتتاح و اتمام این پروژه مشکل فضای آموزشی دانشکده برطرف گردد.


2-گلخانه های تحقیقاتی با آخرین تکنولوژی روز

گلخانه های تحقیقاتی در دو واحد مجزا درسال 1395 شامل : یک واحد 800 متر مربعی و یک واحد 150 متر مربعی با الگو گیری از گلخانه های پیشرفته در کشور هلند به کمک همکاران و متخصصان گروه باغبانی طراحی شده و در حال اجرا می باشند این گلخانه ها زیر بنای مناسبی جهت آموزش کشت های بدون خاک و اجرای طراحی های پژوهشی می باشند.

 

3- ساختمان آزمایشگاهی دانشکده کشاورزی

این ساختمان در ابتدای سال 1395 به مساحت 1899 متر مربع در دولت یازدهم تدبیر و امید کلنگ زنی شد و اکنون با پیشرفت 85 درصدی در شرف اتمام می باشد که امید است با تکمیل این پروژه مشکلات آزمایشگاهی و پژوهشی این دانشکده برطرف گردد.


 

 

4-دامداری دانشکده که در طی سالهای گذشته به صورت تقریباً بلااستفاده مانده بود در این مدت تجهیز و نو سازی شده و هم اکنون در حال فعالیت می باشد از جمله در این واحد پرورش گوسفند به تعداد 200 راس و گاو شیری به تعداد 15 راس (شامل : انواع نژادها) در حال انجام می باشد. این واحد زیر بنای مناسبی برای انجام کارهای تحقیقاتی و آموزشی دانشجویان دانشکده می باشد.

Normal 0 false false false EN-US X-NONE AR-SA

 


٠٩:٢٣ - 1396/07/01    /    شماره : ٣٣٥٠    /    تعداد نمایش : ٨٢٢


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

.:: لینک های مفید ::. تقویم دفاع پایان نامه ها کافه سوال ثبت فعالیت های پژوهشی اعضای هیأت علمی بازنشسته مشاهده فیش حقوقی اتوماسیون تغذیه دانلود نرم افزار تابلوی هوشمند فهرست نشریات معتبر فهرست نشریات نا معتبر قوانین وزارت علوم